Jdi na obsah Jdi na menu
 


(486)Honzík

20. 9. 2017

18.6.2019

Honzík odjel do nového domova. Přejeme mu aby to byl jeho vysněný a báječný domov plný lásky, hraček,mazlení a papání. Hodně štěstí Honzíčku.

 

15.4.2019

Honzíček byl adoptovaný spolu s Grétičkou v září 2017 a dne 14.4.2019 vrácený zpět kvůli alergii v rodině. Po tak dlouhé době je těžké si zvykat ale doufám že časem vše zvládne. Je z něho už velký kluk, je kastrovaný,očkovaný .

 


honzik-po-operaci.jpg

 

 

 

 

 

 

 

20.září 2017

 

Honzíček je po operaci, daří se mu skvěle. Je narozený v 8/2017, je odčervený a po vytahání stehů čeká na svůj domov.

 

honzik-po-operaci--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.září

Odpoledne nám volali z veterinární kliniky z Uh.Brodu že jim tam nálezci dovezli dvě malá ko´tata ve špatném stavu. Volali nám zda bychom se jich neujali. Prvním byl malý mourovatý kluk dostal jméno Honzík . Honzík je asi 1,5 měsíce a  je bez očička. Neví se přesná příčina, uvádí že by mohlo jít o špatně vyvinuté oko které prasklo  a vyteklo . HOnzík tedy musel na operaci . Hned druhý den, kvůli narkoze musel být bez večeře a již ráno ho čekali na klinice .Vyoperovali zbytek očička, vyčistili a zašili. Ještě ho čeká  tahání stehů. CHudák malá byl hladový, zbaštil sám celou kotěcí konzervičku feringa od naší kmotřičky a spokojeně usnul.Je to velké číslo, pan doktor říkal že jim rozkousal hadičku od kanyly a pořád si chtěl hrát.  Druhé kotě zůstalo  na vet. v Uh.Brodě  ani jsme ho nevyděli, jen jsme slíbili pokud bude v pořádku že se ho ujmem  Bohužel bylo na tom velmi velmi špatně. KOtě má zpřetrhané vazy v koleni, polámané prsty  a rozdrcenou přední nožku , nešla ani amputovat. Volali nám  že  muselo být uspáno, vše zřejmě nakopnutím zlého člověka.

před operací:

honzik--19-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

po operaci:

 

honzik-po-operaci.jpg