Jdi na obsah Jdi na menu
 


Beno

21. 8. 2016

8. 12. 2017, 16:36

Zdravíme všechny!

 
Do alba "Kočičky co našly domov v roce 2017" na Facebook posíláme aktuální fotky Beníka. Má se dobře, v červnu jsme se přestěhovali do většího, takže má víc prostoru. Je pořád velký mazel, akorát je trochu vybíravý při jídle.
Na den otevřených dveří přijde přítelkyně pozdravit kočičky a donese jim nějaké konzervy :)
Doufám, že se máte dobře!
 
Moc zdravíme!
 
Michal B.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nový rok začal dobře pro kocourka Bena. Na den otevřených dveří nás navštívil i mladý pán se svojí přítelkyní. Když navštívili pokoje dospěláků,  stalo se to že se kocour najednou zvedl ze svého pelíšku a přivítal návštěvu.Nebylo to u něho zvykem, nikdy s moc vstřícně neprojevoval, ale příchodem studenta z Brna se zvedl a začal se mazlit, tulit. Překvapilo to a potěšilo i studenta Michala že se rozhodl Bena adoptovat. Protože ale neměl pro život  kocourka nic připraveno, domluvili jsme se že až svůj byt přizpůsobí životu dospěláka kontaktuje nás a domluvíme se. I když jsem adopci moc nevěřila stalo se. Mladý pán přijel a Beno jako by ho očekával, přišel a zase se začal mazlit . Kočka je úžasný tvor, doufám že si Beno vybral správně.

027.jpg

  

 

 

 

 

 

 

 

Krásný velký černobílý kocour, stáří asi 3-4 roky, nalezenec v Kunovicích za mototechnou. Klidný, většinu dne prospí  ve svém pelíšku. Po letech života venku si užívá teplo domova Beno je kastrovaný,očkovaný, čistotný.

 

img_2512.jpg