Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fousek

20. 9. 2017

září 2017

Kocourek Fousek se narodil asi v 5/2017. je to krásný a hodný mouráček, tulivka, mazlivka. Je odčervený, očkovaný bude až to jeho zdravotní stav dovolí. Je čistotný naučený na záchodek.

 

fousek--9-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.září 2017

Fouskovi do rána natekla tlamka. Večer nechtěl moc papkat, levá strana tlamičky začala natékat. Ráno už to bylo horší, musel ale bobek počkat až přijedem z práce, hned jsme ho naložili a spolu se Smolinkou a Grétou odjeli na kliniku. Teplotu měl 39,3 , veterinář zjistil že má zlomený zoubek. Moc ho bolel, proto nebaštil. Napíchl mu napuchlou tlamku a vytáhl do stříkačky hnis.  Hned bylo vydět  jak se Fouskovi ulevilo, dostal antibiotika , nesteroidy a pan doktor nás zrovna objednal na vytrhání zoubku který by mohl i nadále dělat kocourkovi problém. Při zákroku byl moc hodný, vůbec neprotestoval, nebránil se jako by věděl že pak bude dobře.

 

 

fousek--5-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

září 2017

Mezi dveřma útulku  jsme našli  tři  pohozená koťata. Jedná se o 3 kluky. Mourovatý je Šrek, Fousek a mourovatobílý je Giom . Kočičí jména vyhledáváme v kočičím kalendáři, pro počet jmen které už doma máme  nás prostě nic nenapadá.

 

 

saryk--giom-fousek.jpg