Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gréta

23. 8. 2017

29.4.2019

Grétička našla nový domov v zabezpečeném bytě a bude ho obývat spolu s dalšími kočičími kamarády.Jeto moc dobře, protože Grétička již žila 2 roky v bytě, takže je zvyklá.

Grétičko,moc ti přejeme, aby toto byl tvůj vysněný domov plný lásky, péče a milujících Páníčků.

15.4.2019


Honzíček a Grétička byli adoptovaní společně do bytečku jako koťátka v roce 2017.   Časem se v rodině vyskytla alergie , tak se oba vrátili  zpět . Honzíček byl nedávno očkovaný ale Gréta musí očkování  podstoupit znovu. Jsou umístěni samostatně a na ostatní si budou zvykat pomalu aby přechod z jednoho prostředí do druhého nebyl pro ně tak stresující. Gréta je živější a již v pohodě. Kočička je kastrovaná, testovaná  FeLV, FIV negativní.

 

Září 2017

Dlouhosrstá kočička Gréta se narodila v 4/2017 v útulku. Je moc krásná, hodná, je očkovaná, odčervená, mazlivá. spíše vhodná do bytu jako mazlivka. Nevadí ji děti ani ostatní kočky ,samé by ji bylo smutno proto raději s kočičím kamarádem.


greta--7-.jpg

 

 

greta.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Květen 2017

Kočička Gréta se narodila mámě Hvězdičce dne 29.4.2017, jen 20 minut po přijetí do útulku. Máma byla toulavá kočička z UH.Brodu, která měla to štěstí že si ji někdo všiml a dopravil ji k nám. Gréta má ještě 2 sourozence, Zikiho a Ajšu.

 

 

greta--6-.jpg