Jdi na obsah Jdi na menu
 


Samuel

25. 9. 2019

15.10.2019

Kocourek je již po kastraci, čeká ho očkování. Je narozený cca v roce 2017, je moc hodný, přítulný, kamarádský k ostatním kočkám i k dětem. Je to čistotný a vděčný kocourek. Nejraději se převaluje ve svém pelíšku, určitě by mu bylo dobře v bytě nebo v domku , ven do výběhu ho to netáhne.  

 

 

15.9.2019

Volal nám pán ze Stříbrnic, že se k nim zatoulal rezavý kocourek s ošklivým zraněním na hlavičce. Jeli jsme pro něj, při odchytu se nebránil a dle rány na hlavičce bylo jasné, že musí okamžitě na pohotovost.

Ihned jsme volali na kliniku a paní doktorka už na nás čekala. Rána na hlavě je zatím neznámého původu,ale díra v hlavičce je plná červů a dost to zapáchalo. Je plný klíšťat, ale to je ten nejmenší problém. Kocourek je bez teplot, jinak nevypadá špatně, není to ani starý kocourek. Rána na hlavičce je hodně hluboká, Samuel byl přispán , paní doktorka ránu vyčistila a zjistila, že rána je na hlavičce hodně velká.Bude třeba několik dnů na klinice a ránu neustále čistit, dezinfikovat. Připravila nás na to, že ošetření nebude zrovna levná záležitost, ale že šanci má.

Pokud bychom k tomu nepřistoupili navrhla eutanazii, ale myslíme, že na to je vždy času dost. Nevíme a ani nedokáže zatím částku za Samuelovu léčbu odhadnout,ale pokud by jste nám chtěly pomoci zaplatit Samíkovi léčbu budeme jen a jen moc rádi heart

 

samuel--6-.jpg