Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štefan

18. 10. 2019

1.3.2020

Kocourek Štefan našel domov ve stejný den jako Milánek. Dostali jsme info:

Štefánek se má dobře, je moc hodný, pořád by se jen mazlil nebo si hrál s našim kocourkem. Ze začátku sice nebyl vůbec rád, že jsme si přinesli domů druhého a nebavil se s ním, ale teď už jsou z nich kamarádi a dělají všechno společně. Posílám fotky a video.

stefan-z-adopce.jpg

 

 

 

 

 

31.10.2019 aktuální foto+info

stefan--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Kocourek je obrovský mazílek, hravý jako všechna koťata, je čistotný. Vděčný za tulení, rád se hladí a nosí  na rukách, dlouho to ovšem nevydrží  dívá se zvědavě kolem kde by komu co provedll za lumpárnu. S  ostatníma je v naprosté pohodě. Štefan je  FeLV, FIV negativní. Byl již adoptovaný společně s Milánkem ale po krátkém čase zjistili že starost o kocourky je nad jejich síly a možnosti, proto jsme je raději přijali zpět. V novém domově potřebuje kočičího kamaráda, pro své hry a nezbednosti. Raději do bytečku nebo bezpečného domku.

2.10.2019

 

Štefan byl nalezený na autobusové zastávce ve St.Městě. Pán šel do práce a pořád za ním běželo malé černé kotě které naříkalo. Vzal ho do práce a aby se to nedověděl šéf ukryl ho ve skříňce a hned nám zavolal. Přijeli jsme si pro kotě, zjistilo se že je to zdravý kocourek, starý asi 3 měsíce . Prodělal kočičí rýmu ale rychle to zvládl.
 

stefan.jpg