Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.4.2015

15. 4. 2015

Štístka jsme si v pondělí přivezli domů a dál pečujeme o jeho zdraví. Je to takové klubíčko, které potřebuje hodně lásky. Uděláme všechno pro to, aby se z něho vyklubal krásný kocourek. Prozatím jsme ho umístili do budoucí nabídky a budeme rádi, když si Štístka někdo virtuálně adoptuje a tím podpoří jeho léčbu a samozřejmě i běžné náklady na granule, konzervy a stelivo.

stistko.jpg

Bublina, kočička, která k nám byla přijata s velkým zánětem očí je na tom podstatně líp. Sice je i nadále v karanténním boxu, ale její očka jsou už téměř zdravá. Je jen otázka času, kdy ji pustíme mezi ostatní osazenstvo.

bublina.jpg

S krásným počasím můžeme opět pokračovat na budování našich nových pokojíků. Momentálně se pracuje na přilehlých venkovních výbězích, aby i tyto kočičky mohly v již v létě bez potíží si užívat sluníčka.

p1340374.jpg

p1340395.jpg

V sobotu nám přijela pomoct s úklidem paní Falešníková, které moc děkujeme.

Tento týden jsme dostali velmi chutné konzervy pro nemocného Montyho, kterého si virtuálně adoptovala paní Hótová. Moc děkujeme 

p1340447.jpg

Také velkou radost nám udělala paní Bechyňová, která nám poslala povlečení a podložky, pastu, čokoládu a spoustu zdravotnického materiálu. Děkujeme.

Níže fotogalerie.