Jdi na obsah Jdi na menu
 


19.2.2015

19. 2. 2015

Mour, velký kocour, který k nám byl dovezen z Uherského Hradiště opustil karanténní místnost a byl přesunut mezi ostatní velké kočičky k adopci. Je po očkování i po kastraci. Z počátku se mu to moc nelíbilo, ale začíná si zvykat na větší množství koček i lidí. Teď už se zabydlel a nejraději si prostor monitoruje z výšky škrabadla. 

p1330735.jpg

Velmi špatnou zprávu máme ohledně naší Sejdinky. Kočička onemocněla "FIPkou" a bohužel je otázka dní, kdy zemře. Je přesunuta do odděleného boxu, kde ji poskytujeme tu nejlepší péči. Jak uvidíme, že by se trápila necháme ji uspat.

sejdinka.jpg

Kočička Moly, která k nám byla dovezena ve zbídačeném stavu je na tom o mnoho lépe. Měla zraněnou nohu a byly velmi pohublá. Dnes už je veselá a jídlo zbaští bez problémů. Je sice v karanténě, protože má za sebou pouze první očkování. Za pár týdnů přijde druhé a na řadě je kastrace. Kočička potom bude nabídnuta k adopci. Určitě bude potřebovat milující rodinu, kteří se o ni dobře postarají.

Vilík, Piškot, Sisi, Garfield, Zuzka a Uhlík byli na druhé vakcíně. Částka za přeočkování je 1596 Kč. Na řadě s očkováním je Rambo, Knoflíček a Josífek.

Velmi dobrou zprávu máme ohledně našeho silvestrovského štěstí. Zrzavý kocourek Silvestr, který byl na silvestra vyhozen z auta a následně prodělal panleukopenii je už v nové rodině. Společnost mu dělají další kočičky a bydlet bude ve Veselí nad Moravou. Přejeme hodně štěstí.

katka.jpg

Moc děkujeme paní Sýkorové, která nám zaslala nové velké škrabadlo. Bylo umístěno v zeleném pokoji, kde jsou asi půlroční koťata. Škrabadlo je velmi využívané a oblíbené. Také jsme dostali desinfekční rohožku. ta je umístěná před dveřmi karanténní místnosti, kde je velmi potřebná a využívaná. Děkujeme

Nové fotky z depozita si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii.