Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.3.2016

30. 3. 2016

Kocourek Piškot který k nám přišel v roce 2014 jako malé kotátko je nemocný. Začal hubnout a ten jeho smutný pohled dával najevo že něco není v pořádku. Následovaly odběry krve, testy ,  čekali jsem FIV , leukémii, výsledek všechny překvapil. Vyšetření na sonu potvrdilo nález na játrech. Nyní je v péči veterinární kliniky kde čeká na výsledky biopsie. Vždy byl bez problému a najednou tohle. Nikdy nebyl moc velký mazel, spíš se držel stranou, mazílkem se stal až nyní. Jako by čekal že mu pomůžeme a já jen doufám že výsledky nebudou zlé.

 

 

010.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V péči lékařů je taky náš malý divoch Oskar. Kocourek se sníženou imunitou má zánět očí, dostal doxyhexal a k tomu tolik potřebné  vitamíny které jsme dostali a mockrát za ně děkujem.  

 

oskar.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Hugo stále odmítá jakýkoliv kontakt s jinou kočkou. Je to mazílek, lehne si na záda, natáhne nožičky a nabízí se na pomazlení. To ale jen když je sám, žárlí na ostatní , nesnese nikoho. Neměl lehký kočičí život, snad jen čas a pomalý klidný přístup vše napraví.  Moc bychom si přáli aby se dokázal zařadit mezi ostatní stejně jako Dino . Z mourovatého kocourka se celkem rychle vyklubal vděčný a tulivý kamarád a moc hodný a klidný.

S Hany jezdíme  na pravidelné vyšetření glykémie a  hodnoty jsou lepší. Hany prospívá, dobře baští své kapsičky diabetes a moc ji chutnají. Zbývajících 95 chlupáčků je v pořádku a doufám že to tak vydrží.

 

16.2.2016-067.jpg

 

 

 

 

 

 

16.2.2016-066.jpg