Jdi na obsah Jdi na menu
 


31.7.2019

1. 8. 2019
 
Příjem 3 malinkatých opuštěných koťat, dvě černobílé a jedno černé. Byly nalezeny na ulici Průmyslová v Uh v oblasti kde je jen spousta firem. První byly nalezeny dvě černobílé a černé a dna dny na to další kotě na stejném místě černobílé.Byl převezeny na policii  pak k nám. První dvě byly přivezeny v krabici.Jsou ve stáří cca 1,5 měsíce jsou odčervené.  protože v karanténě je horko, tráví den v malém samostatném výběhu. Jen zvědavě pokukují po starších kamarádech.

3-ko--tata.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kotata-venku.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
FeLV pozitivní kočička z Košic Ketynka má v poslední době stále se zhoršující problémy horních cest dýchacích. Je umístěná v samostatném pokojíku vedle naší ložnice, bere léky, a doufáme že se její stav zase upraví. Tyto kočičky mají hodně sníženou imunitu, na nemoc není lék a vždy záleží jen na tom jak nemoc zvládne jejich tělíčko.
 
ket.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
U Wolfinky se zhoršil  kašel . Rentgen ukázal zesílenou stěnu na průduškách, změnu léků a čeká ji další vyšetření a kontrola.
wolfi--2-.jpg  
 
 
 
 
 
 
 
 
Poldinka je stále kvůli problému se zadníma nožičkama pod stálým veterinárním dohledem, pan doktor vždy testuje citlivost nožiček, cvičí,prohýbá, nechává Poldinku proběhnout po ordinaci a  domluvíme se jak dál pokračovat. Protože došlo ke zlepšení chůze ,léky které dostala můžeme nyní podávat obden, pokud by se  problém zhoršil, vrátíme se k původnímu dávkování. Poldinka musí běhat, je třeba ji občas provokovat hračkou a nutit ji nožky procvičovat, jinak by se mohlo stát že ochrne. 
 
poldinka--2-.jpg
 
 
 
 
 
 
 
Pajda který žije v útulku již asi 9 let a má kratší nožičku začal kašlat, byl zahleněný. Plíce má čisté, rentgen neukázal žádný problém. Podáváme léky 1x denně.
 
pajda--2-.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 Martínkův stav se pomalu zlepšuje, do očiček ještě kapeme, je stále v léčbě a na antibiotikách . Je to malý bojovník , hodně živý chtěl by si pořád hrát . Moc mu chutná což je to nejdůležitější.
 
martinek.jpg 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář