Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.4.2016

5. 4. 2016

 Piškotek se podrobil operaci , při které mu byla z větší části odebrána játra. Byl na nich zjištěný nález velikosti mandarinky, který byl odeslaný na histologii, výsledek ještě neznáme. Odpočívá nyní v provozním pokoji vedle naší ložnice, můžeme ho tak kontrolovat a slyšet co se v pokoji  dějeKapsičkám royal canin intestinal moc nedá, ale baští a pije a to je nyní to nejdůležitější. Jsme domluveni s veterinární klinikou na převozu kocourka ihned pokud by se jeho stav zhoršil.   

019.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

020.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starosti svým chováním nám dělá Hugo. I když v pelíšku vypadá jako ten nejhodnější kocourek, opak je pravdou. Nesnáší přítomnost jiné kočky, nesnáší třeba i rychlejší  pohyb rukou při krmení, musíme dávat pozor při čištění toaletky, nezvedat lopatku, vše v něm zřejmě jako týranému kocourkovi vyvolá špatné vzpomínky na bývalý domov. Když ale podřimkává v klidu bez rušení ve svém pelíšku,  jeho  očička jsou přítulná. Do adopce není vhodný zatím vůbec a my přemýšlíme kam ho umístnit.      

 

28.2.2016-058.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

V neděli jsme byli na prodejním bazárku v místním kině Hvězda. Moc a moc děkujem za nádherné věci, které nám darovali a přivezli přímo na bazárek  manželé Štanclovi . Pomohli vybalovat a  pomohli i s prodejem.

Velké poděkování všem kteří přišli, nakoupili a podpořili tak Flíčkové kočičky. Prodejem věcí jsme získali částku ve výši 3.420,-. mockrát děkujem.

010.jpg

 

 

 

 

 

 

 

013.jpg

 

 

 

 

 

 

 

012.jpg