Jdi na obsah Jdi na menu
 


6.3.2016

6. 3. 2016

Z umístění se vrátila Albínka. Kočička odmítala několik dní potravu i vodu. Byla zalezlá v místě kam za ní nikdo nemohl a kde neměla pohyb. Když se přece jen majitelům podařilo kočičku vysvobodit, syčela, prskala, odmítala jakýkoliv kontakt. Byla hodně vystresovaná, nechtěli jsme nic riskovat a dohodli se o vrácení. Jen kočička uvyděla přepravku, sama si do ní vlezla  jako by věděla že se vrací zpět do depozita. Nyní už je v pokojíku s ostatními dospěláky a je spokojená.Hned se pustila do granulek a odpočívá  na svém oblíbeném místečku na škrabadle bílý tygr který naše kočičky dostaly darem a který je dostatečně velký pro všechny dospěláky. Její adopci už  nebudeme zkoušet, Albínku přeřadíme do virtuální adopce a tuto starší kočičku která u nás žije od samého začátku necháme žít tam kde je spokojená.

 

6.3.2016-018.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adoptovány byly jeden z nejstarších kocourků a jedna nejmenší kočička. Do domova odjel Dědoušek. Starší ale moc hodný a klidný kocourek  se konečně dočkal. Aby mu nebylo smutno dali jsme mu s  sebou i pelíšek v kterém rád odpočíval. Bydlí v bytečku kde bude jediné zvířátko a společnost mu dělají dvě malé děti. Byli jsme  ho osobně předat v rodině a ujistit se že se mu nebude stýskat a jak se smíří s přechodem. Udělal si prohlídku bytu, a pak se přitulil chlapečkovi a oběma stačil jeden pelíšek. Jen při odchodu se zvedl jako by se chtěl rozloučit.. Bude nám smutno byl to člen rodiny.  

dedousek-foto-z-domova.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

deda-adopce.jpg

 

Nejmladší adoptovaná kočička je Vlastička. Bude žít až ve Zlíně v bytě. V depozitu žila  od ledna, byla již plně očkovaná. Na kastraci jsem se domluvili přes útulek, jen tak si můžem kočičku dohlídat a ujistit se, že je skutečně v pořádku a kastrovaná.

 

6.3.2016-009.jpg

 

6.3.2016-010.jpg

 

Oběma našim bývalým svěřencům přejeme klidný a spokojený a hlavně bezpečný domov plný lásky.Netrpělivě budem očekát zprávičky z nových domovů.