Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.3.2016

8. 3. 2016

I když máme plnou kapacitu přijali jsme dva kocourky kteří byli odebráni majitelům. Podvyživení, ouška plné svrabu a dlouhodobě zavíráni v bedýnkách. Nejhůř na tom byl Dino. Mourovatý kocourek vážil 2,25, černobílý dostal jméno Hugo a vážil 2.45. Do ouška dostali otospektrin, injekčně výživu a antibiotika. Dinovi je třeba vyčistit tlamičku od zubního kamene. Oba dva jsou nekastrovaní, nyní v léčbě. Dinoušek je moc klidný, hodný, Hugo nemá rád jakoukoliv manipulaci, brání se podávání léků i kapání do oušek. 

Dino

28.2.2016-055.jpg

 

 

 

 

 

  

 

 

Hugo

28.2.2016-077.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Pepana jsme museli odebrat z pokojů dospěláků. Nebyl tam spokojený, vadilo mu množství koček, napadal  je. Je to samotářská povaha , má rád svůj klidHany byla na kontrole s cukrovkou a  naměřená hodnota cukru ukázala 13,5, výše je hodně kolísavá. Stále dostává inzulin a stravu pro diabetiky.  

V karanténě jsme vybudovali dva velké boxy pro dlouhodobější marody. Právě včas, jako první v jednom z nich byli umístěni Dino a Hugo. Zatím fotečky nemáme ale co nejdřív doložíme. Zatím jen přípravné práce:

 

024.jpg