Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.6.2016

8. 6. 2016

Přesto že máme finanční  potíže pomáháme aspoň těm co pomoc potřebují nejvíc. Přijímáme březí opuštěné kočičky a ko´tata. Malý kocourek Fredy který měl štěstí ve svém dosavadním kotěcím životě  nám byl dopravený nálezcem který ho našel u své autem přejeté mámy. Ćernoušek poctivě pil kotěcí mlíčko z dudlíku, zesílil a vyrostl. Je to malý neposeda, troufne si i na dospěláky které s oblibou sekne packou. Ty jako by  věděly že mu nesmí ublížit se mu raději vyhýbají.

 

img_1245.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Zavolala nám pacientka z lázní Ost.N.Vsi že v areálu krmí březí kočičku. Protože ji brzy léčba končí a ona se vrací zpět na severní Moravu, poprosila nás z obavy o další kočičí osud o příjetí.  Předali jsme ji přepravku, kočičku nám přivezla a za 4 hodiny po přijetí porodila tři krásná ko´tátka. Takovou rychlovku jsem nečekala a jsem moc ráda že kočička porodila v útulku než venku pod keřem kde se schovávala.

 

 

img_1248.jpg

 

 

 

 

 

 

 

018.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Další budoucí kočičí mámou  je černá kočička která k nám byla dovezena i se svojí mourovatou kamarádkou nebo sestrou z průmyslového areálu ve Starém Městě. Obě se k sobě vyplašeně tiskly, v pelíšku objímaly, proto byly ponechány spolu. Ćerná kočička je dle veterináře asi týden před porodem.

 

8.6.2016-112.jpg

 

 

 

 

 

 

 

8.6.2016-117.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Moc prosíme všechny o pomoc s nákupem krmení pro březí a kojící mámy a pro malá koťata. Vzhledem k  finančním problémům si nemůžeme dovolit nákup dražšího papání právě pro ně.  Splácíme dluh za veterinární péči která se každou návštěvou veterináře navyšuje.

           Mockrát děkujem všem kteří  se rozhodnou pomoci.

 

 

8.6.2016-016.jpg