Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.1.2016

9. 1. 2016

Z časových důvodů nestíháme psát co se u nás děje, hlavní je péče o kočičky, tedy jen to nejdůležitější. Kájinka se drží, teplotu má v normě, misku s mašíčkem má vždy prázdnou, za to granulky ji moc nejdou. Ale  je tulivá, a mazlivá.

kaja-003.jpg

 

 

 

 

 

 

 

V léčbě je Lenička, malá krásná černá kočička, kýchá, teče ji z očiček. Dostala antibiotika která již zabrala.  

lenicka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Další fotečky a zprávičku z nového domova zaslala Boženka . Jsme moc rádi že našla tak skvělý domov.

Šťastné a veselé Vánoce, dostali jsme pod stromeček krásný dáreček. Malou mourovanou holčičku z kočičího depozita v Nedakonicích. Boženku, aby si Růženka měla s kým hrát, protože my jsme už všichni zasloužilí několikaletí kočičáci a kočičandy a přece si nebudeme hrát s prckem. A Boženka se narodila někdy v květnu 2015, podobně jako Růženka.

bozka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Kočičku Wolfinku kterou ponechali noví majitelé v opuštěném domě se nám nepodařilo najít. Ještě minulý víkend jsme zajeli do obce Sušice a jako by se po kočičce zem slehla. Nikdo ji nevyděl, stále na ni myslím. Budem  s hledáním pokračovat, zatím jen doufáme že se ji podařilo najít domov.

wolfinka-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nedávno přijatý malý  kocourek Očko zemřel. Přivezli nám ho s rozstříštěným očkem, prodělal operaci kdy mu vet vyjmul celou oční bulvu. Již pár dní po operaci se jeho stav zhoršil, odmítal potravu, při převozu na kliniku byl ihned napojený na infuze, dostal výživu. Po noci strachu o malého prcka nám vet zavolal smutnou zprávu. Došlo k orgánovému selhání, měl postižená játra, ledviny,maličký neměl sílu bojovat. Nikdo neví jak dlouho se potuloval jako opuštěné kotě.Moc jsme si přáli aby žil, dostal šanci a my se těšili že ho uvydíme  vyrůstat. Je nám to moc líto, bylo to zlatíčko.

17.12.2015-066.jpg

Děkujeme Všem za obrovskou podporu nejen v Kočičím vánočním přání. Dárky kočičkám postupně objednáváme a fotíme s jejich dárky.

Nemohli bychom bez Vaší  pomoci pokračovat a pomáhat těm co si sami pomoci nedokáží. Mockrát děkujem a  prosíme o zachování přízně i v roce  2016.