Jdi na obsah Jdi na menu
 


červen 2019

16. 8. 2019

V rámci odchytu kdy se po kastraci vracejí zpět do původní lokality jsme si ponechali bílou kočičku. Byla ve špatném stavu, hubená, nebylo možné ji vrátit zpět. Dostala jméno Lamia, testy FeLV, FIV negativní, byla očkovaná. Začala přibírat, je stále plašší, teprve se učí věřit lidem, ale je spokojená a nyní již přeřazená do pokoje k dospělým kočičkám s velkým výběhem.

lamia.jpg

 

 

 

 

 

8.6.2019 byla adoptována černá kočička Emily a odjela do Brna k novému Páníčkovi,který je synem naší dobrovolnice. Dostala jméno Azaelka.

emily.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Domov našel i jednooký Honzík,kterého nám lidé téměř po dvou letech vrátili zpět z důvodu silné alergie v rodině.Má skvělý domov a za kamarády má již dvě kočičky od nás Nelinku a Šarlotku.

honzik.jpg

 

 

 

 

 

U zrzavého kocourka Unesca se projevila vada chůze zadních nožiček. Dostal injekčně steroidy, odebraná krev je negativní na infekční choroby.

unesco.jpg

 

 

 

 

 

Není měsíc aby nebylo třeba očkovat některé chlupáče. Červen připadl na Lízinku, Zuzanku,Lamiu,Dorotku,Kiu.

Zlobivky  Kikinu a Nikitu. Čipovaný a očkovaný byl Žofré, Lucián. Byl na řadě i Dáreček, ale pro jeho nádor v tlamce očkování pan doktor nedoporučil.

Kocourkovi Borýskovi byly vytrhány pro zánět dásniček zoubky. Velký hrdina po léčbě antibiotik který musel přečkat v karanténě se přestěhoval  zpět do pokoje . Borýsek je dlouhosrstý vděčný mazílek.

borysek_-6-.jpg

 

 

 

 

 

Adoptovaná byla Pastelka, nyní Žofinka.

709_2504.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adoptována byla Madona a odjela do domečku ze zahradou až ke Znojmu.

67228336_1696091277201555_3785068963302473728_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lukas přišel o pravé očičko, kocourek, který se několik let toulal po nedaleké firmě měl dlouhodobý zánět který začal hnisat. Celá oční bulva musela ven a Lukas je už bez problému. 
lucas4.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
30.6. jsme přijali černého kocourka, FeLV pozitivního a bez levého očička. Kocourek už přišel se jménem Očko.Je to plašánek, venkovní kocourek, kterého není možné si pohladit. Dobře baští, většinu času tráví ve venkovním výběhu v domečku pod ořechem, kde má příjemný chládek. Kocourek je  ze stejného místa jako již dříve přijatá FeLV pozitivní Vaneska. Povahově jsou to venkovní toulaví plašánci.
ocko.jpg