Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duben 2019

16. 4. 2019

10.4.2019

Vráceni z adopce byli Grétička a Honzík. Žili v bytečku 2 roky a po zjištění alergie v rodině přišli zpět do útulku. Gréta  je v pohodě jen Honzík má z přechodu stres. Pokračujeme s kastracemi venkovek a  jejich vrácením zpět na  místa odchytu , najdou se ale úžasní mazlíci kteří zpět nemůžou. Důvodem je zdravotní stav nebo úžasná přítulnost kočiček.

Borýsek se  špatnými  zoubky je stále v léčení. Mazílek, hodně vděčný. Černobílá kočička odchycená v UH v půlce březosti, dostala jméno Pastelka. Dlouhosrstá kočička, zadredovaná, dlouhodobě krmená venku a odchycená na žádost hodné paní. Měla svrab v ouškách, za 10 dnů půjde přepíchnout ivomec.

 

Emilka mourinka byla po kastraci předána do dočasné péči a když vypršela doba její doba měla být vypuštěna. Pro její přítulnost nám volali zda bychom ji nevzali k nám. Bylo to dobře, kočička měla zánět mléčné žlázy a měla teplotu. 

 

Emilka

emilka.jpg

 

 

 

 

 

 

Díky všem kteří pomáhají jsme začali kočičky čipovat. Děkujeme MVDr. Horvátovi za obrovskou slevu, kterou nám poskytl. Očkované po roce a čipované byly: Lenička, Brenda, Fiona, Sašenka, Hery, Ziki.