Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leden 2018 -3. část

15. 2. 2018

31.ledna 2018

Kastrované jsou již Ajša narozená v útulku, nalezenec Zoe, Mahulena .1.očkování prodělala Vánočka, kočička zdravotně v pořádku a tulivý mazílek k tomu. Navíc moc hezká, snad najde brzy domov.

2.očkování Lomikar,Lucián,černí krasavci děti Lucinky malinko  nahání hrůzu je třeba jim dát čas a budou z nich jednou vymazlení kluci. Druhou vakcínou byl óčkovaný malý Bertík, zvládl bez problému.

 

25.ledna jsem přijali Miloška hodně jsem o něm psali na fc, nalezeneček u cesty v Kunovicích, měl vypíchlé očičko, rozbitou čelist, postižené  zakrvácené zvukovody, to vše dle veterinářů by šlo dát do pořádku ale vzhledem k tomu že měl chlapeček i rozbitou lebku následkem srážky autem lékaři nevrhli eutanazii jeho stav konzultovali čtyři lékaři  a nám nezbylo vzhledem ke špatnému stavu Miloška než souhlasit. Byl převezený na kliniku paní co roznáší poštu , rádi bychom mu dali domov ale nikdo neví jak dlouho ležel u silnice a zranění bylo obrovské. Viděli jsem pouze jeho fotečky z operačního sálu a rentgeny od veterinářů

milosek.jpg

 

Do adopce  odešla Štěpánka. Poprvé byla vrácena z důvodu alergie nového majitele doufáme že se ji to již nestane ale došly  mám už první  zprávy že si pomalu  zvyká a je spokojená.