Jdi na obsah Jdi na menu
 


Říjen 2018

11. 10. 2018

Moc se o omlouvám za pozdní zprávy. Snažíme se veškerý čas věnovat chlupáčkům, jsme na péči a práci v útulku jen dva a vše je časově náročné. Moc děkujeme všem kteří nám pomáhají a drží nám palce. Bez pomoci milovníků koček bychom to nezvládli. Tak tedy zprávy které se udály během října. 

 

Říjen začal kastracemi Jenifer,Dobrušky,Věrušky, Moničky, Lady. Krásný kocourek Fox našel domov a přijali jsme dvě krásné tříbarevné holčičky, které dostaly jméno Andromeda a Jitřenka. Byl nalezeny na zemědělském letišti a rozběhly se za paní která tudy projížděla na kole. Když nám zavolala ihned jsme pro ně přijeli, byli maličké cca 2 měsíce. Jitřenka má nadvakrát zlomený ocásek ale jinak se holky mají k světu.

Andromeda

 

andromeda.jpg

 

 

 

 

 

Jitřenka

jitrenka--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

Nový domov našla Míňa, ale i když letos bylo hodně  koťátek, rozhodli jsme se vzít ještě dva malé prcky. Prvním byl  rezavý kocourek starý cca 2 měsíce . Kulhal na jednu nožku , jmenuje se Peyrac a černobílá kočička stejně stará která dostala jméno Anička.

 

Peyrac

prijem-peyrac--3-.jpg

 

 

 

 

 

 

Anička


anicka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Hany je kočička která se již několik let léčí na diabetes a zánět v tlamce. Jako by toho na ni bylo málo,  byl při vyšetření zjištěný nádor na játrech. Hany přesto že má již asi 11 let zatím vše zvládá , dobře a s chutí baští , je veselá a doufáme že se její stav nebude zhoršovat. Po všem čím si prošla jsme ale  rozhodnutí při zhoršení  ji nechat odejít .

 

hany--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

Adoptovaná byla Daisy a i když jsme ji nestihli dát na stránky, nakonec našla skvělý domov kde bude mít za kamarády několik kočičích kamarádů.

 

adopce-daisy--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domov našel Palo a žie ve Veslí nad Moravou jako jediné zvířátko.

 

adopce-palo.jpg