Jdi na obsah Jdi na menu
 


Září 2018

18. 9. 2018

30.9.2018

Protestované a naočkované 1.vakcínou byly Dobruška která je i po kastraci, Kokeš, na Felv a FIV jsou negativní i Pamela, Terynka, Žeryk, Palo, Fox je po kastraci. Lada je kastrovaná. a naočkovaná. Trochu nám dělala starosti, měla pár dnů zvýšené teploty. Testy dopadly v pořádku, sono i rentgen .

Dobruška

 

dobruska--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

Pamela

 

pamela--5-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Očkováním stále pokračujem což dost zatěžuje naše finance, ale tentokrát byl čas přeočkovat po roce Flíčka, Huga, Čertici.

 

Nestaráme se jen o kočky. Domov u nás najdou i malincí a zranění ježci.  Letos na jaře jsme vypouštěli 7 již velkých odchovaných pichláčků a nyní se staráme o dva. Jednoho který by zimu nepřežil, jeho váha je nyní 20 dkg a druhý je již stálý člena z důvodu části amputované přední nožičky.

Adoptovaný byl kocourek Vigo žije v bytečku v UH jako jediný mazílek.

.

 

 

V září odešla do adopce Sněženka, zamluvená je Míńa, odešly 3 ko´tátka ,  zrzaví kluci z Hranic na Moravě, černé kotě bohužel zemřelo a zároveň  nemocí i kotě Lady aby se to nepletlo dostala jméno Laděnka. Je očkovaná, testovaná

 

Očkované byly Zlatuška, Daisy, Žak, Ajda, Štísko, Míša a Jozífek. Jozífkovi byly dělané znovu testy,zhubnul ale FeLV i FIV jsou negativní, uvydíme jak se bude dále projevovat.

 

 

Kočička Šejdy je příjem z 15.9. Je již vykastrovaná , natestovaná na FeLV, FIV s negativním výsledkem  a prošla 1,vakcínou. Je zatím zdrženlivá ,potřebuje víc času, na ruky se vzít nechá ale sama zatím nepřijde.  

 

sejdy--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

Ferda si zřejmě píchl něco do nožky, packa natekla hledali jsem na voliérách uvolněné nebo pletivo po kterém rád šplhá ale nic nebezpečného jsme nenašli. Packa mu byla rozříznuta, vytekl mu hnis pan doktor ránu vyčistil, několik dnů měl na nožce obvaz což se  mu vůbec nelíbilo. Podařilo se nám ho udržet v izolaci a po konečném převazu a kontrole  je Ferdík v pořádku. 

 


ferda--3-.jpg