Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čertice z Nedakonic

2. 12. 2014

31.10.2019 aktuální foto+info

certice1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Čertice je stále menšího vzrůstu, moc milá a  hodná kočička. Miluje běhání po zabezpečeném dvorku a taky naši kuchyň kde neustále vysedává na lince.Pozoruje tak své okolí , je zvědavá nejen na to co se kolem dělá a děje ale taky  patří mezi vítací kočičky. Je moc vděčná, přítulná, má ráda ostatní kočičí kamarády, je bezproblémová. Domov potřebuje v bytečku může být i sama ale lépe aspoň s jedním kočičím kamarádem na hraní.

 

 

červen 2019

Čertice je umazlená holčička, která ráda lehává návštěvám na klíně a nechá se drbkat.

Přáli by jsme si pro ni zabezpečený domov s kočičím kamarádem, protože Čertice miluje společnost. Jak lidskou tak i kočičí.

 

Kočička byla nalezena v Nedakonicích, kde se společně s mámou a dvěma sourozenci  schovávala na hřbitově v přístřešku na kontejner za márnicí. Upozornili  nás na kočičky návštěvníci hřbitova protože chodili na záchodek tam kde se nemá. Odchytili jsme je do sklopce, což bylo dobře, jinak by skončili venku poblíž silnice. Spíše to vypadalo na vyhození a zbavení se kočenek. Čertice stejně jako ostatní byla velmi vyplašená a hladová. Celá rodinka domov našla. zůstává jen Čertice . Pravděpodobně se narodila v červenci 2014. Chodí na toaletku, je vykastrovaná, očkovaná a odčervená. FIV a FeLV negativní.

 

p1320104.jpg