Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jitřenka

16. 11. 2018

31.10.2019  aktuální foto ,info

jitrenka.jpg

 

 

 

 

 

 

Jitřenka si u nás  rychle zvykla, vyrostla z n í krásná kočička. Sama k nikomu  nepřijde, ale mazlení má ráda a nechá se i pochovat, ale jen chvilku a opatrně. Potřebuje klidný přístup, k malým dětem není moc vhodná. Až se osmělí bude velmi vděčná, přítulná a bude Vás milovat . Je čistotná, na záchodek chodí poctivě . Kvůli svému malému krátkému ocásku zakroucenému jako u prasátka  by bylo nejlépe kdyby našla domov v bytečku s klidnějším kočičím kamarádem. Na nový domov zatím štěstí neměla, na rozdíl od sestřičky  Andromedy která našla domov velmi brzy .

 

Červen 2019

Jitřenka je stále menšího  vzrůstu , ráda se mazlí ale pomalu, a ráda si hraje,občas i na schovávanou. Je  FIV a FeLV negativní.

Přáli by jsme si pro ni báječný a zabezpečený domov s kočičím kamarádem.

 

Jitřenka byla nalezená na zemědělském letišti v Boršicích společně se svojí sestřičkou Andromedou v říjnu 2018. Když tudy projížděla paní z práce na kole rozběhla se za ní 2 malá koťátka. Samořejmně paní je tam nechtěla nechat, zavolala nám a my si pro ně přijeli. Dvě tříbarevné  kočičky měly štěstí, na místě nebyli dlouho, až na hladová bříška byly v pořádku. Andromeda již domov našla, Jitřenka  očkovaná a čeká ji kastrace. Je narozená asi v 8/2018 a má kratší ocásek. 

 


jitrenka.jpg