Jdi na obsah Jdi na menu
 


Špagetka

20. 9. 2017

31.10.2019 aktuální foto+info

spagetka--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Špagetka je o něco menší než bráška Štaflík ale stejně jako on je moc hodná, klidná a ráda by konečně našla domov. Při prvním kontaktu hned nepřijde ale stačí na ni zavolat a přiběhne jako pejsek.Je to vděčná a čistotná kočička, potřebuje být často hlazená a má ráda když se na ni mluví, dočká se milujících páníčků?. Je nerada sama aspoň jeden kamarád by byl super.

 

červen 2019

Špagetka je drobnější mourinka, která se ráda nechá hladit.

Nevhodná jako jedináček,miluje společnost.

 

21.září 2017

Špagetka je kočička  narozená asi v 5/2017. Zatím je jen odčervená, po povinné karanténě půjde na očkování a pak na kastraci. Špagetka je mazel, chodí na záchodek.

spagetka.jpg

 

 

 

 

 

 

19.září 2017

V areálu oploceného rybníka ve Starém městě někdo vyhodil dvě mourovaté kočičky. Pán který zde pravidelně venčil pejska jim sypal granulky. Údajně zde žily asi 5 dní, takže byly jen hubené se svrabem  v ouškách. Když se dověděl o našem útulku zavolal nám. Původně se zde nacházely kočičky tři, ale jedno již leželo poblíž sourozenců mrtvé, neměl bobek malý takové štěstí. Žily pod rybářskou boudou aspoň chráněni před deštěm. PO zavolání jsme přijeli na místo, volali, mňoukali a nakonec obě dvě vyběhly a nechaly se vzít do náruče. MUsely žít v domě , jsou zvyklé na lidi a úžasně přítulné. Někomu prostě překážely.

uz-je-ma--4-.jpg