Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štaflík

20. 9. 2017

31.10.2019 aktuální foto+info

staflik--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

Z malého kocourka vyrostl krásný velký kocour. Je to mourované vděčné zlatíčko, touží po pohlazení , přiblíží se hned když se někdo objeví v pokoji aby na sebe upozornil, já jsem tady taky. Je bezproblémový k ostatním kočkám, občas se tělíčkem a čumáčkem k některé příblíží a dává tak najevo své přátelství. Je hodný a klidný, myslím že by si zvykl i v bytečku nebo domku s přístupem na zahrádku ale tam svůj čas netráví. Jako by se bál že zase zůstane někde venku jako když byl maličký, proto se jistí a tráví svůj čas v pokoji. Rád si hraje s míčkem nebo plyšovou myškou.

 

červen 2019

Štaflík je nádherný moureček a bráška Špagetky. Vykastrovaný,očkovaný, FIV a FeLV negativní.

 

21.září 2017

Štaflík je kocourek narozený asi v 5/2017. Zatím je jen odčervený, po povinné karanténě půjde na očkování a pak na kastraci. Kocourek je hodný, čistotný.

staflik.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.září 2017

V areálu oploceného rybníka ve Starém městě někdo vyhodil dvě mourovaté kočičky. Pán který zde pravidelně venčil pejska jim sypal granulky. Údajně zde žily asi 5 dní, takže byly jen hubené se svrabem  v ouškách. Když se dověděl o našem útulku zavolal nám. Původně se zde nacházely kočičky tři, ale jedno již leželo poblíž sourozenců mrtvé, neměl bobek malý takové štěstí. Žily pod rybářskou boudou aspoň chráněni před deštěm. PO zavolání jsme přijeli na místo, volali, mňoukali a nakonec obě dvě vyběhly a nechaly se vzít do náruče. MUsely žít v domě , jsou zvyklé na lidi a úžasně přítulné. Někomu prostě překážely

 

uz-je-ma-staflik-a-spagetka.jpg