Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tramp

25. 9. 2019

31.10.2019 aktuální foto+info

tramp1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

I když podle očiček to vypadá že je kocourek plašánek není to pravda. Ze začátku mu to nějakou dobu trvalo než poznal že mu nikdo neublíží , ale nakonec pochopil že  může člověku věřit  a dokonce se pomazlit. Zvykl si na teplý pelíšek a plnou mističku . Moc rád se mazlí, je přítulný , nejraději by se nechal nosit na rukou pořád  jako miminko a tváří se moc vděčně. Není to žádný divoch ,spíše by uvítal klidnější domov. Je zvědavý , rád prozkoumává vše kolem sebe.

 

1.8.2019

Kočičí máma a čtyři koťátka se toulali po sídlišti v Uh.Hradišti a hledali něco k snědku. Měli štěstí, začala je krmit hodná paní a rodinka zůstala poblíž  domu. Paní nám pak zavolala a čtyři malí prckové se podařilo odchytit. Jejich máma stále zůstává, odolává odchytové kleci ale zkoušíme dál kvůli kastraci.

Jedním z jejích chlapečků je Tramp. Černý kocourek je narozený cca v 6/2019. Je očkovaný, čipovaný, testovaný na FeLV, FIV je negativní. Odčervený. Podmínka adopce je kastrace a dodání dokladu o kastraci , v případě adopce blíž vykastrujem na vlastní náklady. Je přítulnější než bráška Tulák, je vděčný a hravý. Vhodnější spíše do bytu i k dětem.

 

tramp--2-.jpg