Jdi na obsah Jdi na menu
 


Baruška z Hluku

22. 8. 2014

30.4.2019

Baruška si v našem depozitu užívá života. Je to milá a mazlivá kočička.

12.2.2018

Po Albínce která odešla v říjnu za duhový most se rozhodla finančně podpořit kočičku Barušku paní  Alena Šimková. Mockrát děkuje Baruška i my. Je to pro nás obrovská pomoc.

 

 

31.7.2016

Baruška je mlsné zlatíčko, která je vždy tam kde se vyskytne něco k jídlu. Jídlo na kuchyňské lince před ní neschováte , je třeba opatrnosti. Prodělala zhoubný nádor na sliznici, který se naštěstí nezvětšuje. Podáváme vitamíny a Baruška vždy bezpečně pozná když beru tabletu, která je určena pro ni. V tu chvíli ji prostě nenajdete.  Barča je narozená v roce 2012 a v útulku je od srpna 2014. Je třeba ji stále sledovat a kontrolovat její zdravotní stav, proto je zařazena do virtuální adopce . Děkujeme paní Jiřině za velkou pomoc pro Barušku.

 

 

 

Baruška byla nalezena v Hluku společně se třemi koťátky. Kočička je moc hodná, přítulná. Má ráda lidi i ostatní kočky. Hned po příchodu měla problémy s konečníkem, který ji vylézal. Veterináři vše dali do pořádku, ale nyní se jí v tlamičce udělal nádor. Bude nutná biopsie, abychom věděli jak postupovat při další léčbě. Kočička je vykastrovaná, odčervená a očkovaná. Nemá problém s ostatními kočkami. Chodí na toaletku. Momentálně je ve virtuální adopci, protože v první řadě je nutné kočičku, pokud to bude v našich silách, uzdravit. 

Budeme rádi, když se najde někdo, kdo kočičku virtuálně adoptuje a pomůže nám zajistit její léčbu, stravu a stelivo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář