Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blaženka

16. 11. 2018

30.4.2019

Blaženka už po druhé při focení ukázala ostrý, nevlídný pohled na naši dvorní fotografku. Bohužel je Blaženka stále "plašanka" a tak i my ji necháváme v klidu.

 

 

Blaženka byla odchycená v chatové oblasti kde ji někdo buď vyhodil nebo přes léto krmil a když začala zima kočička zůstala na místě. Starší paní, která zde na chatu jezdila kočičku krmila, ale protože nalezla v okolí několik již zastřelených kočiček zavolala nám a my ji odchytli. Byla hladová- netrvalo to dlouho, ale navíc měla obrovské štěstí. Na veterině zjistili, že má ošklivě potrhanou dělohu. Po pár dnech by bez pomoci v bolestech zemřela. Několik dní byla na kapačkách , hezky přibrala, je kastrovaná.

Blaženka je stále velmi plachá, nechceme ji stresovat, proto ji ani neočkujeme. Odčervovací tabletu dostane do masíčka a je v pokojíku s vlastním výběhem pouze se šesti kamarády. Vždy se schová před návštěvou, proto ji necháváme pouze do virtuální adopce. Krásně přibírá a je spokojená. Pokud by jste ji rádi pomohli můžete ji virtuálně adoptovat jako náhradní majitelé. Je narozená asi v roce 2016.

 

 

 

blazenka.jpg