Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chlapeček

16. 11. 2018

31.10.2019 aktuální info+foto

chlapecek1.jpg

 

 

 

 

 

 

Náš kocourek Chlapeček je přítulný, mazlivý,moc hodný. Nemá rád papání masíčka s ostatními kočičáky proto dostává při pravidelném krmení svoji dávku zvlášť do misečky. Jinak mňouká, nedá pokoj pokud svoji misku nedostane většinou v kuchyni na okně. Jinak nemá požadavky žádné, jen aby ho nikdo nerušil když zrovna odpočívá. Je to holt už starší pán, je umístěný u  nás doma protože je nekonfliktní a domov s páníčky by mu chyběl..

 

 

 

30.4.2019

Chlapeček je úžasný kocourek, který se i opatrně nechá pohladit a miluje spinkání na škrabadle.

Kocourka, který přišel se jménem Chlapeček jsme vzali od starší paní, která pro své zdravotní problémy musela do domova důchodců. Její rodina ho odmítla tak Chlapeček po téměř po 12 letech kde žil v domečku pouze pro svoji paní musel do útulku. Měl problém si zvyknout na ostatní kočičí kamarády.  Naštěstí chuť k jídlu ho neopustila, ale i tak prožil delší dobu v naší ložnici  a my ho pak postupně seznamovali s ostatními. Nyní  už se volně prochází po dvoře a společně spinká na škrabadle.

Kocourek je téměř slepý na jedno očičko, je kastrovaný. Nechceme mu dělat znovu stres z přesunu do nového domova, jsme rádi že je v pohodě, proto je nabízený pouze do virtuální adopce. 

 

Pokud byste Chlapečka chtěli podpořit nebo si ho na dálku adoptovat, stačí zadat trvalý příkaz na náš transparentní účet: 2200591385/2010 a do poznámky zadat: Chlapeček

 

chlapecek--3-.jpg