Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorotka

25. 4. 2018

31.10.2019 aktuální foto+info

dorotka--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Kočička Dorotka je umístěna v naší ložnici kam se sama nastěhovala a kde má největší klid. Máme tak  přehled o jejích záchvatech ,sledujeme jak dlouho trvá a zda je pak v pořádku. Někdy vyběhne ven aby se prošla ale jen když je krásné počasí jinak ji to ven neláká. Epileptické záchvaty nemá moc často, bere pravidelně léky a pokud záchvat přijde je to většinou kolem 6 od. ráno  a záchvat trvá jen několik vteřin. Pak je tak vysílená že běží ke své misce aby dobil energii  granulkama. Ví přesně kdy léky má dostat, vyběhne na postel a čeká. Bere jen nás, ráda se mazlí a sama si přijde říct o pohlazení, je to zlatíčko. 

 

 

30.4.2019

Dorotka před několika dny prodělala další epileptický záchvat, takže léky bude muset brát celý život. Léky dostává 2x denně po 12-ti hodinách. 

20180312_140543--1-.jpg

 

 

 

 

 

 

Dorotka se k nám dostala ještě s dvěma sestřičkama. Pán nám je předal v krabici, že se o ně nemůže starat, a že je jinak vyhodí v lese. Bohužel u Dorotky se druhý den objevily epileptické záchvaty. Po vyšetření byly Dorotce nasazeny léky a při pravidelném užívání záchvaty  nemá. Dorotka je narozená v 10/2017 . Je očkovaná,  vykastrovaná, FeLV a FIV negativní. Léky phenaemaletten  bude brát již stále. Zatím je ve virtuální adopci,  léky dostáva 2x denně pravidelně po 12 hodinách. Je nedůvěřivá k lidem , když ji dáváme léky nechá se pomazlit ale když přijde návštěvě raději se schová . Dorotka  je velmi krásně zbarvená . 

dorotka--18-.jpg

 

 

 

 

,