Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eliška

24. 8. 2014

31.10.2019 aktuální info+foto

eliska.jpg

 

Eliška i jako trojnožka běhá jako čertík, nedělá ji problém vyběhnout na pergolu a seskočit dolů. Je to obrovský mazílek, vděčná kočička. Je to doslova kočičí osobnost, je bezstarostná , krásná a hlavně zdravá. Užívá se veškerého pohodlíčka , lásky a plného bříška. Jsme moc rádi že ji doma máme. 

 

 

30.4.2019

Koncem roku 2018 byla Elišce amputována levá pacinka. Jako třínohá kočička je veselá, milá, komunikativní. 

 

31.7.2016               

Eliščina packa prošla rentgenem. kde bylo zjištěno že má v pacince  broky. Byla na upozornění odchycena v družstvu ve Zlechově, kde se stala terčem některého ze zaměstnanců družstva. Dle veterináře  má v pacince broky již dlouhá léta. Operace by byla nákladná a pro Elišku hodně stresující. Pacinka ji údajně již nebolí, Eliška zůstává u nás již od srpna 2014 jako stálá kočička na dožití.  

 

Eliška k nám přišla březí a měla šest krásných koťátek. Po nějakou dobu bydlela v dočasné péči i s koťaty, které už byly adoptovány. Elišku jsme si vzali  zpět a v současné chvíli ji čeká vyšetření packy, kterou si nosí  a nenašlapuje na ni. Zřejmě se jedná o minulé neléčené zranění. Kočička je krásná a moc přítulná. Je očkovaná  a kastrovaná.