Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jája z Veletin

27. 5. 2015

31.10.2019 aktuální foto+info

jaja--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Kočička Jája  si ani po letech u nás nezvykla.Je velmi plachá, o člověka nemá vůbec zájem, je ráda když si ji nikdo nevšímá a nenechá na sebe ani sáhnout. Je ráda že je v bezpečí, že nemá hlad a je v teplíčku. Když se snažím o kontakt a chci ji pohladit vystřelí jak šíp a už ji není. Je lépe ji nestresovat. 

 

 

20.12.2014

Jája byla přeřazena do virtuální adopce z důvodu stále trvající plachosti, je nekomunikativní, před každou návštěvou se raději schová. Pohladit se dá jen když má jazýček zabořený v masíčku. O pohlazení nestojí, ze svého pelíšku pozoruje okolí a schová se hned jak je to možné.

 

Jája je roční kočička, kastrovaná, očkovaná. Byla k nám přijata s mámou Sisi a téměř identickou sestřičkou Pájou. V nedaleké vesnici je krmila hodná paní, která když se přiblížila zima nám zavolala a poprosila o přijetí .Kočičky žily před obchodem s potravinami pod velkým převislým stromem kde se prý údajně taky kočičky narodily.  Kočička je plachá, bázlivá, nenechá se pohladit. Při krmení přijde a pohladit se nechá ale to je vše a před návštěvou se schová do domečku.

 

13.10.2015-016.jpg