Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jenifer

7. 5. 2018

7.5.2019

Dnes jsme dostaly výsledky z histologie. Bohužel, jsou velmi, velmi  špatné.

Jenifer má lymfom mízních uzlin s agresivní formou rakoviny crying

Tak mladá kočička, která se po druhé narodila a teď jí osud poslal takovou ránu. 

Pro Jenifer uděláme vše co ji na očích uvidíme, než si ji vezme Velká kočka za Duhový most.

Pokud by jste Jenifer chtěly přilepšit, můžete jí poslat nějakou dobrou baštu,třeba konzervičky Schesir,Cosma apod, které má moc ráda. Nebo finančně přispět na konzervy, které by jsme jí pak koupily.

TU: 2200591385/2010 a do poznámky: Jenifer-konzervy

 

30.4.2019

Jenifer je v rekonvalescenci, protože jí byla nalezena bulka na krku. Byly odebrány vzorky a poslány na histologii. Bohužel díky takovéto zátěži je Jenifer FeLV+. Proto jsme ji zařadili do virtuální adopce. Držte prosím Jenifer pěsti, aby výsledky dopadly dobře.

Pokud by jste chtěly Jenifer podpořit nebo si ji adoptovat na dálku, stačí zadat trvalý příkaz na náš transparentní účet: 2200591385/2010 a do poznámky: Jenifer

30.11.2018

Jeniferka je kastrovaná, očkovaná, testovaná. Je to zlatíčko, moc vděčná, čistotná. Měla štěstí v neštěstí, ale stále hledá svou milující rodinku. 

 

Malá holčička byla přijata 29.4.2018.

Má asi  3-4 týdny, ještě sama nebaští měla na začátku života velkou smůlu, ale zároveň štestí!

Našli ji hodní pracovníci OTR Recycling, s.r.o., ze Starého Města. Jenifer našli v zalepené krabici od bot na třídícím pásu. To znamená, že holčička přežila cestu v popelářském vozu, a kdyby ji nenašli, tak by skončila v drtičce na odpady! Našli  se hodní lidé, kteří ji zachránili. Moc děkujeme  pracovníkovi, který se jí hned ujal, ozval se nám a požádal nás o pomoc.  Předali jsme ji dočasně k synovi který se  o ni stará a který ji každé 2 hodiny krmí, ve dne v noci. Pro nás je to obrovská pomoc a není to první vypiplané kotě.

jennifer--6-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

20180429_191732.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář