Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lukas

15. 4. 2019
20.11.2019 aktuálni foto+info
 
lukas.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lukas je umazlené zlatíčko, každým dnem dovede dávat najevo svoji vděčnost. Začátkem listopadu měl kašel a zánět průdušnice. Dostal antibiotika, bez problému je bral.Pan doktor zrovna udělal vyšetření očička, vidí na něj špatně, ale produkuje slzy, není třeba mu kapat oční gel. Lukas je kočičí táta i máma zároveň. Je umístěný v kuchyni po babičce a o  všechna koťata která s ním  sdílela nebo sdílí pokoj se stará. Čistí hlavičky , uspává a tulí se k nim. Všechna koťata ho ráda vyhledávají jako by poznala že je to kocourek u kterého vždy budou v bezpečí.   
 
 
lukas-kotata--5-.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
červenec 2019
Lucas již podstoupil operaci oka, protože v pravém oku mu začal hnisat dlouhodobý zánět. Celá oční bulva byla vyjmuta a Lucas je již v pořádku a dělá adoptivního "taťku" našim nejmenším koťátkům.
 
30.4.2019
Lucas nadále zůstává v karanténě, kde podstupuje léčbu. Je to hodný a milý kocourek.
 
15.4.2019
 
Volala nám paní že  v jedné z firem ve St.Městě dlouhodobě žije černý kocourek a nyní je ve špatném stavu.  Převezla ho na kliniku kde jsme se domluvili o přijetí bezprizorního kocourka. Na pravém očičku má těžký zánět který  mu trvale oko poškodil. Je v léčení a dle výsledku se časem rozhodne zda mu nebude vyoperovaná celá oční bulva. Je  moc hodný, až se dá do pořádku bude kastrovaný. Je narozený cca v roce 2016. Na klinice dostal jméno Lukas a je to moc hodný a klidný kocourek.
 
lukas--2-.jpg