Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poldinka

16. 11. 2018

31.10.2019 aktuální foto+info

poldinka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

S Poldinkou jezdíme často na kontrolní vyšetření kvůli špatné chůzi zadních nožiček. Bere pravidelně dvoje léky a zatím nedochází ke zhoršení. Poldinka je holčička která se moc snaží, nesmí se ovšem pořád válet v posteli, každý den za hezkého počasí musí ven na bezpečný dvorek a nožičky protahujem, nutím ji běhat a hrajem si s mávátkem. Je třeba nožky neustále procvičovat jinak by zeslábly, ochrnuly. Ostatních kočenek si  moc nevšímá, nezajímají ji, je bezkonfliktní a vždy je moc ráda když na ni večer zavolám Poldinko domů, ví kde bydlí už stojí u dveří do ložnice, nejvyšší čas odpočívat. 

 

30.4.2019

Poldinka bydlí v ložnici s Mášenkou, Dorotkou a Wolfi II. Moc se s návštěvou nekamarádí, ale neutíká. Nejraději spí v peřinách.

O životě  několika koček, které se  toulaly v chatové oblasti  na Smraďavce nás upozornila paní, která zde vlastní chatu a kočky krmila. Někdo je tam nesnášel a likvidoval je. Bylo jich zde několik a všechny černé. Odchytili jsme dvě,  které jsme nechali u nás. Poldinka měla svrab, byla začervená. Při příjmu šla zrovna na veterinu na kastraci měli jsme strach zda nebude březí, což se potvrdilo. Je narozená asi v roce 2014. Je testovaná, FIV a FeLV negativní, očkovaná.  Poldinka má problémy se zadníma nožičkama, nechodí po packách je to vidět na fotce. Dělali ji vyšetření, ale nebyl zjištěný důvod. Je umístěná u nás kde má svůj klid. Přeřadili jsme ji z toho důvodu do virtuální adopce a doufám,e že bude nadále v pořádku. 

 

poldinka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

poldinka--4-.jpg