Jdi na obsah Jdi na menu
 


Princezna

3. 1. 2016

31.10.2019 aktuální foto+info

princezna-krasna--2-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Kočička Princezna je nádherná dlouhosrstá princeznička . Je spokojená , milá, hodná. Když ale přijde návštěva, raději si někam zaleze a jak je čistý vzduch zase se objeví. Má skvrnku na pravém očičku ale s tím se nedá již nic dělat. Ani už vzhledem k jejímu věku.  

 

30.4.2019

Princezna je v depozitu naprosto spokojená. Je plašší,ale když si získáte její důvěru, tak se nechá i pohladit - ale jen s opatrností. Dá se uplatit i za kočičí pamlsek. Princezně je odhadem 11 let, ale vůbec to na ní není vidět.Je to nádherná Lady.

31.7.2016

Princezna je krásná černá kočka, kastrovaná,očkovaná. Stáří cca 8 let. Její máma je Hany a kočičí brácha Smifík. Kočky zůstaly opuštěné v domě když se majitelé odstěhovali. Nebyly jediné, další opuštěná byla kočička Ťapka. Všechny krmily sousedi a po upozornění se dostaly k nám. Jsou součástí naší rodiny již skoro 8 let, dávno před založením útulku. Po tolika letech by bylo pro tyto kočky hodně stresující měnit prostředí, proto jsou nabízeny k virtuální adopci. Děkujeme mockrát za případnou podporu Princezny v útulku.


princeznicka.jpg