Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smifík

3. 1. 2016

30.4.2019

Smifík je krásný, mourovatý kocourek,který rád vítá návštěvy a hledá vždy nějaká dobrá kočičí kokinka. Je schopný vám vyskočit na klín a nechat se mazlinkat a pak jít zase za dalšíma. 

 

31.7.2016

Smifík je kastrovaný,očkovaný. Stáří cca 8 let. Jeho máma je Hany a kočičí sestřička Princezna. Kočky zůstaly opuštěné v domě když se majitelé odstěhovali. Nebyly jediné, další opuštěná byla kočička Ťapka. Všechny krmily sousedi a po upozornění se dostaly k nám. Jsou součástí naší rodiny již skoro 8 let, dávno před založením útulku. Po tolika letech by bylo pro tyto kočky hodně stresující měnit prostředí, proto jsou nabízeny k virtuální adopci.

Smifík je alergický na potraviny, proto pro něho objednáváme vhodnou  stravu jen pro alergiky. Normální konzervičky které objednáváme pro ostatní kočičáky zvrací, stejně tak i granule. Děkujeme mockrát za případnou podporu Smifíka v útulku.

 

Pokud by jste chtěly Smifíka podpořit nebo si ho adoptovat na dálku, stačí zadat trvalý příkaz na náš transparentní účet: 2200591385/2010 a do poznámky uvést: Smifik