Jdi na obsah Jdi na menu
 


Unesco

16. 11. 2018

 

srpen 2019

Kocourek Unesco jako by toho měl málo, udělal se mu pod ouškem absces, musel na operaci, rozříznout, vyčistit. Límec kolem hlavičky zvládal bez problému. Bylo třeba ránu čistit a po 14 dnech vytáhnout stehy. Má šelest na srdíčku, zesílenou srdeční stěnu, musí brát již napořád Furon  na odvodňování plic.

Unesco je vzorný pacient. Díky lékům a klidovému režimu nám začal pomalinku na zadní nožky chodit.

 

červenec 2019

Dostali jsme výsledky z vyšetření srdíčka.

Unesco má zesílenou srdeční stěnu, sraženinu v srdíčku, která se může utrhnout a pokud projde aortou může ochrnout na zadní nožky. Dle veterináře může taky dojít k náhlé zástavě srdce. Léky které dostal můžou sraženinu rozpustit, nemůže ale říct co bude dál. Unesco je pod stálou kontrolou,nyní je u nás v ložnici, protože vedra mu nedělají vůbec dobře.

 

U Unesca bohužel nastali vážné komplikace. Na zadní tlapky nereaguje, nejspíše nějaké neurologické potíže, které se snažíme s veterináři vyšetřit.Držte mu pěstičky aby to nebylo něco vážného.

 

červen 2019

Unesco je velký, zrzavý kluk který miluje hrátky s ostatníma kočkama a pohlazení od člověka .Ale muchlací typ to není.

 

 

Zrzavý kocourek dostal své jméno podle nálezu. Toulal se u základní školy Unesco v Uh. Hradišti. Na pravém boku měl vylísaná  místa, nebyl v nejlepším stavu. Měl kýlu a byla nutná rychlá operace, bez pomoci by to venku nezvládl. Nyní už je z něho pěkný zrzavý klouček, roztomilý, ztratil počáteční bázlivost a jeho hrátky s Cukříkem neberou konce. Je narozený asi ve 3/2018, nyní je už kastrovaný , očkovaný.

 

 


unesco.jpg

 

 

 

 

 

 


unesco.jpg

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář