Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

Nacházíte se na stránkách domácího depozita, které se nachází v Nedakonicích u Uherského Hradiště, kde se staráme o kočičky bez domova. O kočky se staráme již 12 let, a v květnu roku 2014 jsme založili neziskovou organizaci, jejíž hlavní činností je ochrana a poskytování pomoci opuštěným, toulavým, týraným a nemocným kočkám. Získali jsme osvědčení o odborné způsobilosti pro odchyt a následnou péči, a také pro sběr a neškodné odstraňování kadaverů zvířat v zájmovém chovu - Veterinární univerzita v Brně.

rec_0881.jpg

 

Staráme se o kočky v domácím prostředí, kde jim poskytujeme potřebnou péči.  Zdravá zvířátka kastrujeme, odčervujeme, očkujeme a nemocné léčíme. Nemáme žádné dotace. Vše hradíme ze svých peněz ze zaměstnání, a finančních příspěvků Vás, dárců.

Žijí s námi kočičky, které byly ponechány svému osudu, koťata, kterým hrozila smrt  a další postižená zvířátka většinou vinou svých majitelů. Kocourek na fotce je Flíčekheart, podle kterého jsme pojmenovali  naše depozitum, a který s námi stále žije a stal se maskotem depozita.

Z našeho útulku si můžete kočku adoptovat a pro ty, kdo z nějakého důvodu nemůžete mít kočičku doma, máme i virtuální adopce. 

 

Každého zájemce o zvířátko nejprve seznámíme s podmínkami, které si můžete přečíst ZDE,  na kterých při umisťování trváme.

Naším cílem je, aby každá kočka byla spokojená a zdravá.

 

Z Vašich finančních prostředků hradíme veterinární péče, vakcinace či kastrace a jiné výlohy spojené s péčí o nemocné, vyhozené a osamocené kočičky. Budeme rádi, když přispějete jakoukoli finanční částkou.

Transparentní účet č. 2200591385/2010 

Logo

Potřebujete-li použít naše logo k propagaci depozita, můžete jej stáhnout ve vysoké kvalitě a všech běžných formátech zde.

Kontakty
Kočičí depozitum Flíček, z.s
Nedakonice 99, 68738      Tel: +420 777 954 895    ve všední den prosím volejte po 16.hod.

Vedoucí Jarmila Zlámalíková


Email: depozitumflicek@seznam.cz
IČO: 029 44 677

č.ú. 2200591385/2010
 
Návštěva Flíčku je možná jen o víkendu po předchozí domluvě. Sobotní dopoledne většinou vyjíždíme na veterinu.
Volejte nebo pište na výše uvedené kontakty. Děkujeme za pochopení.
 
Jarmila Zlámalíková - majitelka- vedoucí útulku - veškerá péče o kočičky, veterinární návštěvy kočiček, nákupy potřeb atd.
 
Jaroslav  Misík - spolumajitel - pravá ruka vedoucího péče o kočičky, manuální práce a údržba na depozitu atd.