Jdi na obsah Jdi na menu
 


Albínka Uherské Hradiště

18. 6. 2014

7.10.2017

 

Albínka byla na euthanazii. Dle testů, sona a rentgenu  docházelo  k selhání ledvin, byla nalezená vlhká forma FIP kde se již  tvořila tekutina v bříšku. Albínka začala žloutnout, její stav byl vážný, dále ji udržovat uměle při životě by bylo trápení kočičky. Je mě to moc a moc líto Albínka byla mazlivé zlatíčko, měla jsem ji moc ráda. Na její krátká ouška nikdy nezapomenu.

 

 

 

31.7.2016

Z umístění se 3.3.2016 vrátila Albínka. Kočička odmítala několik dní potravu i vodu. Byla zalezlá v místě kam za ní nikdo nemohl a kde neměla pohyb. Když se přece jen majitelům podařilo kočičku vysvobodit, syčela, prskala, odmítala jakýkoliv kontakt. Byla hodně vystresovaná, nechtěli jsme nic riskovat a dohodli se o vrácení. Jen kočička uvyděla přepravku, sama si do ní vlezla  jako by věděla že se vrací zpět do depozita. Nyní už je v pokojíku s ostatními dospěláky a je spokojená.Hned se pustila do granulek a odpočívá  na svém oblíbeném místečku na škrabadle bílý tygr který naše kočičky dostaly darem a který je dostatečně velký pro všechny dospěláky. Její adopci už  nebudeme zkoušet, Albínku přeřadíme do virtuální adopce a tuto starší kočičku která u nás žije od samého začátku necháme žít tam kde je spokojená. Albi má ucpané slzní kanálky, je třeba ji čas od času uspat a kanálky propláchnout. Chová se jako pejsek. Když přijdu k dospělákům s krmením vyskočí ze škrabadla a tulí se a tulí. Je úžasná.

 

 

 

Albi je krásná, roztomilá asi čtyřletá kočička, která byla odchycena na žádost jedné slečny, kterou krmila v Uherském Hradišti, kde se toulala. Slečna zaplatila i kastraci. Ze začátku byla kočička plachá, ale jak si zvykla na lidi je z ní přítulná a hodná kočička. Kočička je vykastrovaná, odblešená, odčervená a chodí na toaletku..obrazky-6.7.2014-053.jpg

 

 

 

 

 

obrazky-6.7.2014-050.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář