Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hanička

17. 8. 2014

Hany musela být vzhledem ke svému velmi špatnému zdravotnímu stavu uspána. U ledvin nebylo možné změřit jejich hodnotu, hodnota cukru dosahovala během chvilky nejvyšších a hne nejnižších hodnot. Hany kolaboval neměla ž sílu dál bojovat. Nádor v tlamce se zhoršovat, baštit nechtěla a ani umělá výživa nebyl možná, Hany už neměla po letech težké nemoci dál bojovat. Děkujem za podporu její adoptivní mámy Barbory Vrátné. Moc děkujem za kočičku. 

 

 

 

U Hany navíc byla zjištěná cukrovka. Pícháme 2x denně inzulín a několikrát měsíčně jezdíme na kontrolu cukru v krvi. Kočička má stálou kočičí rýmu a prošla téměř veškerýma kočičíma chorobama. Přesto je to živel , drží se a doufám že ještě dlouho bude veškeré nemoci zvládat tak jako doposudHany je kastrovaná, očkovaná.  Děkujem za její podporu.

 

 

Hany je mourovatá, dlouhosrstá kastrovaná kočička, narozena pravděpodobně v roce 2006. Je velmi klidná,samotářská. Nepotřebuje společnost koček. Má ráda svůj klid. Trpěla zánětem dásní, byla ji vytrhány tři zuby a zjištěn tumor  v tlamičce. Trpí kočičí rýmou.Užívala Stromgyl,Sunamed Sirup. Nyní podáváme Enisyl-F na podporu imunity. Je  náchylná na nemoci. V současné chvíli jezdíme téměř každý týden na injekce, které ji pomáhají snižovat otok a lépe se jí dýchá. Má větší náklady na léčbu, proto budeme rádi, když se najde někdo, kdo by chtěl Haničce pomoct a virtuálně ji adoptovat a přispívat.