Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozinka

20. 9. 2017

27.4.2019

Rozinka bohužel svůj boj prohrála a nečekaně nás před týdnem opustila a odešla za Velkou kočkou.

Spinkej sladce Rozinko!

Září 2017

Rozinka  s virovou leukemií byla přeřazena do pokoje ke kočičkám se stejnou nemocí. Daří se jí dobře, papáníčko ji chutná, je čilá, hravá ,spíše malá divoška která si užívá zatím svého kotěcího života. Na záchodek poslušně chodí .Kastraci veterinář zatím nedoporučil ani očkování. Může jít do adopce ke stejně postižené kočičce nebo sama ale pouze do bytečku. Nemoc není přenosná na jiná zvířátka ani na lidi .Zatím je ve virtuální adopci.

Pokud by jste chtěli podpořit Rozinku po dobu života v útulku, ať už nákupem krmení nebo  finančně v jakékoliv výši budeme za kočičku moc rádi. Stanete se tak jejími  adoptivními rodiči, Rozinka moc děkuje. 

 

 

 

 

10.8.2017

Volali nám studenti z Plzně kteří byli na Letní filmové škole v UH že se k nim ve Smetanových sadech přidalo malé černé kotě. Předali malého prcka na zdejší policii i se zakoupeným krmením. Pro kotě jsme přijeli a hned převezli na vyšetření. Díky moc že  nezůstali lhostejní a nenechali maličkou na pospas osudu. Zjistilo se že se jedná o holčičku a má vysokou teplotu. Odběr krve a velmi smutná diagnoza. Kočička která dostala jméno Rózinka je FeLV pozitivní. Máme u nás pouze tři s touto nemocí. Ćertíka, Tlapičku a přijatou kočičku od soukromých majitelů  Gábinku. Rozinka dostala léky , je umístěná v karanténě a pokud maličká nemoc zvládne bude přeřazena mezi ostatní se stejnou diagnozou.

 

rozinka--8-.jpg